KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185257
nr 1318 5257
Staffan Lindén
(1926-2000), Sverige
Blandteknik, 2 st, Signerade. 29x40 respektive 20x30 cm
Staffan Lindén, svensk konstnär född 1926, död 2000.
Utrop:
500 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:55:07